درباره آند الکترونیک

خدمات آند الکترونیک به مشتریان

ما شرکتی پیشرو در این زمینه هستیم و برای هر مشتری خدمات خاص خود را ارائه می دهیم.

گروه آند الکترونیک خدمات مونتاژ قطعات الکترونیکی smd و dip را در انواع بردهای الکترونیکی ارائه می دهد. آند الکترونیک مفتخر است که با بهره گیری از بهترین کارشناسان و دستگاه های پیشرفته بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. هدف ما همکاری با شما برای توسعه و شکوفایی هر چه بیشتر چرخه صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان ایران است. با این امید و در راستای حفظ منافع همه جانبه شما، آمادگی خود را برای شروع فعالیت های مشترک اعلام می داریم.

آند الکترونیک با تکیه بر کادر مجرب و ماهر خود و همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب و قلع مصمم است محصولی را با بالاترین کیفیت تولید و در عین حال با قیمت مناسب و ایده آل در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

ما شعار شرکت خود را بر اساس لبخند بنا کرده ایم تا همیشه به یاد داشته باشیم که تنها راه بهترین شدن و بهترین ماندن، رضایت شما، همه ذینفعان (همکاران، مشتریان و غیره) است. ما همواره با تکیه بر شعار خود لبخند رضایت شما را با تجربه و تعهد خود در چارچوب سابقه شرکت ثبت کرده و در پویایی بخش صنعتی و تولیدی مشارکت می کنیم.

درخواست مشاوره
خدمات مونتاژ برد الکترونیکی

110

پروژه های تمام شده

50

اعضای تیم متخصص

10

جوایز کسب شده

برای ارتباط با کارشناسان ما با ما در تماس باشید .

فرم ثبت سفارش مونتاژ برد الکترونیکی

جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین فرم فوق را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان و انجام ارزیابی هزینه با شما تماس بگیرند